FRC1206J751 TS
MFR.Part #
FRC1206J751 TS
JLCPCB Part #
C3013272
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 750Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS