FRC1206F10R0TS
MFR.Part #
FRC1206F10R0TS
JLCPCB Part #
C2907371
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS