FRC0402J434 TS
MFR.Part #
FRC0402J434 TS
JLCPCB Part #
C3013191
Description
-55℃~+155℃ 430kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS