FRC0402J201 TS
MFR.Part #
FRC0402J201 TS
JLCPCB Part #
C2906908
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS