FRL1206FR470TS
MFR.Part #
FRL1206FR470TS
JLCPCB Part #
C2907355
Description
-55℃~+155℃ 250mW 470mΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS