FRC0402F1432TS
MFR.Part #
FRC0402F1432TS
JLCPCB Part #
C51048295
Description
14.3kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS