FRC0805F2703TS
MFR.Part #
FRC0805F2703TS
JLCPCB Part #
C2930189
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 270kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS