FM5100-T3
Extended
Manufacturer
FMS(Formosa Microsemi)
MFR.Part #
FM5100-T3
JLCPCB Part #
C163771
Package
SMC-T3
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100V 150A 500uA@100V 5A 850mV@5A SMC-T3 Schottky Diodes ROHS