BZX84C9V1
Extended
Manufacturer
FMS(Formosa Microsemi)
MFR.Part #
BZX84C9V1
JLCPCB Part #
C213360
Package
SOT-23
Description
1 Independent 15Ω 300mW 500nA@6V 8.65V~9.56V 9.1V SOT-23 Zener Diodes ROHS