BZT52C11
Extended
Manufacturer
FMS(Formosa Microsemi)
MFR.Part #
BZT52C11
JLCPCB Part #
C213124
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 10.4V~11.6V 100nA 11V 150Ω 20Ω 350mW SOD-123 Zener Diodes ROHS