SMAJ10CA
Extended
Manufacturer
FMS(Formosa Microsemi)
MFR.Part #
SMAJ10CA
JLCPCB Part #
C143114
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 10V 12.3V 17V 23.5A@10/1000us 400W@10/1000us 5uA Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS