ST-003-010-L15.0-J
Extended
Manufacturer
FG
MFR.Part #
ST-003-010-L15.0-J
JLCPCB Part #
C2839635
Package
Plugin
Description
-25℃~+70℃ 1 1.5A 15mm 30V 9P Blue Female Through Hole Type-A USB 3.0 插件 USB Connectors ROHS