GXNR8040S101MT
Extended
Manufacturer
FAUKU
MFR.Part #
GXNR8040S101MT
JLCPCB Part #
C52196479
Package
SMD,8x8mm
Description
1.15A 100uH 290mΩ 920mA ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS