GCM3225-601-2P-T
MFR.Part #
GCM3225-601-2P-T
JLCPCB Part #
C53100317
Package
SMD-4P,3.2x2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 10MΩ 1A 2 250mΩ 50V 600Ω@100MHz SMD-4P,3.2x2.5mm Common Mode Filters ROHS