FC-SLF1008-100M-LF
MFR.Part #
FC-SLF1008-100M-LF
JLCPCB Part #
C5440735
Package
SMD
Description
-55℃~+165℃ 10uH 2 39mΩ 5.3A SMD Common Mode Filters ROHS