LCM7060-102
Extended
Manufacturer
FANGCHENG
MFR.Part #
LCM7060-102
JLCPCB Part #
C20611011
Package
SMD-4P,7x6mm
Description
1.02kΩ@100MHz 10MΩ 125V 17mΩ 2 3A 83V SMD-4P,7x6mm Common Mode Filters ROHS