FC-SH1304-R12M-45A
MFR.Part #
FC-SH1304-R12M-45A
JLCPCB Part #
C28314484
Package
SMD,13.3x7.5mm
Description
0.225mΩ 120nH 45A 53A ±20% SMD,13.3x7.5mm Power Inductors ROHS