DEP23-470M
Extended
Manufacturer
FANGCHENG
MFR.Part #
DEP23-470M
JLCPCB Part #
C2962801
Package
Plugin
Description
15A 15A 47uH 9.6mΩ ±20% 插件 Power Inductors ROHS