E060N2P3HL1
MFR.Part #
E060N2P3HL1
JLCPCB Part #
C29781165
Package
PDFN5x6-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.275nF 103.5nC@10V 132W 180A 2.3mΩ@10V 2.5V 58.1pF 6.638nF 60V N-Channel PDFN5x6-8 MOSFETs ROHS