TR1218F10KE0450
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
TR1218F10KE0450
JLCPCB Part #
C175642
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 500mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS