TR1206D2M5P0525
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
TR1206D2M5P0525
JLCPCB Part #
C150018
Description
-55℃~+155℃ 2.5MΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS