CR2010JR050E04R
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR2010JR050E04R
JLCPCB Part #
C146949
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 50mΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS