TR0805D604KP0510
MFR.Part #
TR0805D604KP0510
JLCPCB Part #
C153395
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 604kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS