CR1210F392RP05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR1210F392RP05Z
JLCPCB Part #
C174467
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 392Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS