TR0603D49K9P0550Z
MFR.Part #
TR0603D49K9P0550Z
JLCPCB Part #
C5250823
Description
-55℃~+155℃ 100mW 49.9kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS