CR2010F5R11E04S
MFR.Part #
CR2010F5R11E04S
JLCPCB Part #
C174954
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.11Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS