TR0603B18K2P0550Z
MFR.Part #
TR0603B18K2P0550Z
JLCPCB Part #
C149925
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.2kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS