CRW2030F100RE01Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CRW2030F100RE01Z
JLCPCB Part #
C175618
Package
2030
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2030 Chip Resistor - Surface Mount ROHS