QR1206J820RP05Z
MFR.Part #
QR1206J820RP05Z
JLCPCB Part #
C176257
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 820Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS