QR1206J560RP05Z
MFR.Part #
QR1206J560RP05Z
JLCPCB Part #
C176253
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 560Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS