CR0402J330RQ10Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR0402J330RQ10Z
JLCPCB Part #
C881128
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 50V 63mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS