QR1206J2K20P05Z
MFR.Part #
QR1206J2K20P05Z
JLCPCB Part #
C149888
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS