CR1206FR043P05Z
MFR.Part #
CR1206FR043P05Z
JLCPCB Part #
C149657
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 43mΩ Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS