QR1206J100RP05Z
MFR.Part #
QR1206J100RP05Z
JLCPCB Part #
C176249
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS