CR2010F1R37E04S
MFR.Part #
CR2010F1R37E04S
JLCPCB Part #
C147181
Description
-55℃~+155℃ 1.37Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS