QR1206F0R043P05
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
QR1206F0R043P05
JLCPCB Part #
C176217
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43mΩ ±1% ±1800ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS