CR0805F787KP05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR0805F787KP05Z
JLCPCB Part #
C245378
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 787kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS