QR0805J680RP05Z
MFR.Part #
QR0805J680RP05Z
JLCPCB Part #
C176209
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 680Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS