QR0805J100RP05Z
MFR.Part #
QR0805J100RP05Z
JLCPCB Part #
C176206
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS