CR1206JR270P05R
MFR.Part #
CR1206JR270P05R
JLCPCB Part #
C149696
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 270mΩ Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS