QR0603J300KP05Z
MFR.Part #
QR0603J300KP05Z
JLCPCB Part #
C176168
Description
-55℃~+155℃ 100mW 300kΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS