QR0603J100KP05Z
MFR.Part #
QR0603J100KP05Z
JLCPCB Part #
C176167
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS