QR0603F100RP05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
QR0603F100RP05Z
JLCPCB Part #
C176127
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 100Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS