QR0402J470RQ10Z
MFR.Part #
QR0402J470RQ10Z
JLCPCB Part #
C176112
Description
-55℃~+155℃ 470Ω 50V 63mW Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS