MA251220JR100FZ
MFR.Part #
MA251220JR100FZ
JLCPCB Part #
C252670
Description
100mΩ 2W Current Sense Resistor ±5% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS