CR1210F1K60P05Z
MFR.Part #
CR1210F1K60P05Z
JLCPCB Part #
C147136
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS