HR2512F47R0E04Z
MFR.Part #
HR2512F47R0E04Z
JLCPCB Part #
C175524
Description
-55℃~+155℃ 1W 47Ω 800V Thick Film Resistor ±1% ±500ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS