CR1210F44R2P05Z
MFR.Part #
CR1210F44R2P05Z
JLCPCB Part #
C174425
Description
-55℃~+155℃ 200V 44.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS