CR0603F115KP05Z
MFR.Part #
CR0603F115KP05Z
JLCPCB Part #
C880964
Description
-55℃~+155℃ 100mW 115kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS