HR1206J100KP05Z
MFR.Part #
HR1206J100KP05Z
JLCPCB Part #
C175516
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 250mW 500V Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS